Hakkımızda

Kuruluşumuz; 1965 yıllarında babamız EROL ÇAL eski otogar bölgesinde ufak bir otobüs atölyesinde çalışmaya başlamıştır. İlerleyen zaman içerisinde çıraklık dönemini geçerek kalfa olarak devam etmiştir.

Askerlik döneminden sonra 1979 yılında ÖZENİR KAROSER, adında kendi işyeri olan küçük sanayi çarşısında atölyesini kurmuştur. İlk etaplarda kamyon ve traktör v.b işlerle değişik dallarda bulunmuştur. Kendisini yenileyerek otobüs işletmeciliğinde gözde olan; 0 302 MERCEDES marka olan otobüslerin çarpma kapılardan havalı kapılara çevirmesi ve sıfırdan araçların toplanması ve iç döşemelerin yapılması sonucunda ilerlemiş olup marka haline gelmiştir.

1996 yılında büyük oğlu ERKAN ÇAL düz lise öğretim sonunda devam ettirmek üzere tamamen karasörcülüğe başlamıştır. 1997 yılında ERLER OTO KAPORTA SAN. TİC. LTD ŞTİ. olarak şirketleşmiştir. Yenilik çerçevesinde devam etmektedir. Küçük oğlu ERHAN ÇAL; teknik lise uçak model  ve belirli sertifikalarla işletmenin parçası olarak devam etmektedir. 2008 yılında yedek parça ve aksesuar küçük halde satışlar yapmıştır. 2011 yılında TORNACILAR VE OTO TAMİRCİLER SİTESİNDE bulunan yeni işyerimizde yedek parça ve iç-dış aksesuar dizayn ederek  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 

Görseller

1
1
1
1
1

Etiketler

eskişehir oto aksesuar
erler oto
oto yedek parça
kaporta
eskisehir oto aksesuar
oto aksesuar eskisehir
oto aksesuar eskişehir
eskişehir kaporta
eskişehir yedek parça
eskişehir oto yedek parça
Eskişehir Oto - Eskişehir Oto Rehberi